Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Klienta karte

Lai iepirkšanās optikas salonā Metropole Jums kļūtu vēl izdevīgāka,
katram klientam dāvinām mūsu pastāvīgā klienta karti!


Ja karte vēl nav Jūsu īpašumā, palūdziet to konsultantam un izmantojiet savas privilēģijas!

Ja mūsu klienta karte ir Jūsu kabatā, varat būt droši, ka Jūs, ģimene un arī draugi var izmantot optikas salonu Metropole piedāvātās iespējas, ko bauda tikai klienta kartes īpašnieki!

Ar klientu karti parūpējies par savām acīm īpaši un izbaudi šādas privilēģijas:

  • -10% atlaidi aksesuāru iegādei;
  • -15% atlaidi kontaktlēcām;
  • -20% atlaidi optometrista vai oftalmologa pakalpojumiem;
  • ...un, protams, mūsuprāt, visizdevīgākā priekšrocība- krāt sestajām brillēm, kuras saņemsiet bez maksas, ja vien būsiet iegādājies 5 brilles!

Krājiet kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, jo tā sestajam, bezmaksas pirkumam, varēsiet sakrāt ātrāk!

Nāc uz jebkuru optikas salonu Metropole visā Latvijā, un saņem savu klientu karti, lai acis iepriecināt ir vēl izdevīgāk!

 

Vērtīgi izlasīt
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017