Par uzņēmumu
Komanda
Vakances
Sadarbības partneri
Preses relīzes
Galerija
Par mums / Galerija
Pozitīvā akcija: "Redzi? Bedre!" arī 2014.gada 1.aprīlī liek ielu bedrēm uzziedēt
1.aprīlī ne vien galvaspilsētas Rīgas, bet arī daudzu Latvijas pilsētu, tostarp, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Cēsu, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas ielu bedres pārvērtušās par ziedošām „puķu dobēm”. Tās pie pavasarīgas ziedu rotas tikušas īpaši zīmīgā datumā – 1.aprīlī, patiecoties mums, optikas salonu Metropole kolektīvam, kuri ielu bedrēs iestādījuši košo ataitnīšu stādus.
Skatīt galeriju
Tagad "Metropole" arī Rīgā
Skatīt galeriju
Bedres uz Latvijas pilsētu ielām sākušas ziedēt!
22. aprīlī uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
Skatīt galeriju
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!
Skatīt galeriju
"Metropole" Ogrē atklāj jubilejas salonu
Daudzi vēl nezina, ka pats pirmais optikas salons "Metropole" tika atklāts Ogrē, 2003. gadā. Un pēc teju 9 gadiem durvis vēra Ogrē trešā, bet visā Latvijā 20-tā "Metropole". Lūk, iemūžināti arī daži viesi un sveicēji!
Skatīt galeriju
Kā noritēja saulesbriļļu akcijas fotosesija?
Lai saulesbriļļu izvēles process mūsu salonos Tev būtu vēl iedvesmojošāks, aicinājām OKartes dalībnieku Kašeru jeb Kasparu Blūmu-Blūmani un dziedātāju Olgu Rajecku uz kopīgu fotosesiju, lai Tavas acis mūsu salonu skatlogos sagaidītu enerģiskas un dzīvespriecīgas sejas!
Skatīt galeriju
Atzīšanās: mēs izpušķojām Latvijas bedres ar atraitnītēm
Skatīt galeriju
Optikas salons tagad arī Ventspilī
Skatīt galeriju
Veikala atklāšanas svētku mirklis Siguldā
Skatīt galeriju
Liepājā jau otrais optikas salons "Metropole"
Skatīt galeriju
Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017