Par uzņēmumu
Komanda
Vakances
Sadarbības partneri
Preses relīzes
Galerija
Par mums / Galerija
Jau piekto reizi notiek pasākums "Palīdzi ieraudzīt - ziedo brilles līdzcilvēkiem"
2018. gada 6. jūnijā pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal tika dots starts labdarības pasākumam "Palīdzi ieraudzīt - ziedo brilles līdzcilvēkiem", ko optika Metropole organizē kopā ar biedrību Latvijas Sarkanais krusts. Kampaņas atklāšanas pasākums notika optikas salonā Metropole u/v Stockmann 2. stāvā. Tajā piedalījās vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, kas kā pirmie noziedoja savas brilles, kā arī tika atklāta briļļu izstāde ar citu sabiedrībā zināmu cilvēku brillēm. Brilles labdarībai atdāvāja LTV raidījumu vadītāji Uģis Joksts un Gusts Kikusts, TV un radio personības Māris Grigalis un Maija Rozīte Krištopane, auto žurnālists Normunds Avotiņš, modes dizainere Elīna Štobe, auto sportists Māris Egle, žurnāla LILIT Look galvenā redaktore Kristīne Rudzinska, aktriste Zane Dombrovska, Latvijas Sarkanā krusta prezidents Viktors Jaksons u.c.
Skatīt galeriju
Pozitīvā akcija: "Redzi? Bedre!" arī 2014.gada 1.aprīlī liek ielu bedrēm uzziedēt
1.aprīlī ne vien galvaspilsētas Rīgas, bet arī daudzu Latvijas pilsētu, tostarp, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Cēsu, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas ielu bedres pārvērtušās par ziedošām „puķu dobēm”. Tās pie pavasarīgas ziedu rotas tikušas īpaši zīmīgā datumā – 1.aprīlī, patiecoties mums, optikas salonu Metropole kolektīvam, kuri ielu bedrēs iestādījuši košo ataitnīšu stādus.
Skatīt galeriju
Tagad "Metropole" arī Rīgā
Skatīt galeriju
Bedres uz Latvijas pilsētu ielām sākušas ziedēt!
22. aprīlī uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
Skatīt galeriju
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!
Skatīt galeriju
"Metropole" Ogrē atklāj jubilejas salonu
Daudzi vēl nezina, ka pats pirmais optikas salons "Metropole" tika atklāts Ogrē, 2003. gadā. Un pēc teju 9 gadiem durvis vēra Ogrē trešā, bet visā Latvijā 20-tā "Metropole". Lūk, iemūžināti arī daži viesi un sveicēji!
Skatīt galeriju
Kā noritēja saulesbriļļu akcijas fotosesija?
Lai saulesbriļļu izvēles process mūsu salonos Tev būtu vēl iedvesmojošāks, aicinājām OKartes dalībnieku Kašeru jeb Kasparu Blūmu-Blūmani un dziedātāju Olgu Rajecku uz kopīgu fotosesiju, lai Tavas acis mūsu salonu skatlogos sagaidītu enerģiskas un dzīvespriecīgas sejas!
Skatīt galeriju
Atzīšanās: mēs izpušķojām Latvijas bedres ar atraitnītēm
Skatīt galeriju
Optikas salons tagad arī Ventspilī
Skatīt galeriju
Veikala atklāšanas svētku mirklis Siguldā
Skatīt galeriju
Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022