Par uzņēmumu
Komanda
Vakances
Sadarbības partneri
Preses relīzes
Galerija
Par mums / Galerija
Pozitīvā akcija: "Redzi? Bedre!" arī 2014.gada 1.aprīlī liek ielu bedrēm uzziedēt
1.aprīlī ne vien galvaspilsētas Rīgas, bet arī daudzu Latvijas pilsētu, tostarp, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Cēsu, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas ielu bedres pārvērtušās par ziedošām „puķu dobēm”. Tās pie pavasarīgas ziedu rotas tikušas īpaši zīmīgā datumā – 1.aprīlī, patiecoties mums, optikas salonu Metropole kolektīvam, kuri ielu bedrēs iestādījuši košo ataitnīšu stādus.
Skatīt galeriju
Tagad "Metropole" arī Rīgā
Skatīt galeriju
Bedres uz Latvijas pilsētu ielām sākušas ziedēt!
22. aprīlī uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
Skatīt galeriju
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!
Skatīt galeriju
"Metropole" Ogrē atklāj jubilejas salonu
Daudzi vēl nezina, ka pats pirmais optikas salons "Metropole" tika atklāts Ogrē, 2003. gadā. Un pēc teju 9 gadiem durvis vēra Ogrē trešā, bet visā Latvijā 20-tā "Metropole". Lūk, iemūžināti arī daži viesi un sveicēji!
Skatīt galeriju
Kā noritēja saulesbriļļu akcijas fotosesija?
Lai saulesbriļļu izvēles process mūsu salonos Tev būtu vēl iedvesmojošāks, aicinājām OKartes dalībnieku Kašeru jeb Kasparu Blūmu-Blūmani un dziedātāju Olgu Rajecku uz kopīgu fotosesiju, lai Tavas acis mūsu salonu skatlogos sagaidītu enerģiskas un dzīvespriecīgas sejas!
Skatīt galeriju
Atzīšanās: mēs izpušķojām Latvijas bedres ar atraitnītēm
Skatīt galeriju
Optikas salons tagad arī Ventspilī
Skatīt galeriju
Veikala atklāšanas svētku mirklis Siguldā
Skatīt galeriju
Liepājā jau otrais optikas salons "Metropole"
Skatīt galeriju
Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017