Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Info uzņēmējiem

DARBA DEVĒJ, RŪPĒJIES PAR SAVU DARBINIEKU REDZI!

Ministru Kabineta noteikumi Nr.343 par “Darba aizsardzības prasībām, strādājot ar displeju”, darba devējus īpaši aicina parūpēties par savu darbinieku veselību un jo īpaši- redzi. Ja darbinieks ik dienas strādā ar monitoru, tad darba devējam ir jānodrošina obligātās veselības pārbaudes, to skaitā arī regulāras redzes pārbaudes. Ja redzes pārbaudē tiek noteikts, ka darbiniekam ir nepieciešamas speciāli piemērotas optiskās redzes korekcijas brilles, darba devējs palīdz tās nodrošināt.

Optikas saloni Metropole par cilvēku redzi un acīm rūpējas jau vairāk nekā 8 gadus, nodrošinot galvaspilsētas un reģionu iedzīvotājus ar kvalitatīvu redzes servisu, kas sevī ietver optikas nozares profesionāļu vadībā veiktu redzes pārbaudi, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu. Piedāvājam atvieglot šīs likuma izpildes prasības, uzņemot Jūsu darbiniekus viņiem ērtā laikā jebkurā mūsu optikas salonā, kur piedāvājam veikt bezmaksas redzes pārbaudi un nepieciešamības gadījumā piemeklēt atbilstošākās brilles.

Īpašo cenu piedāvājums Jūsu uzņēmumam un darbinieku ieguvumi:
Taupot Jūsu un darbinieku laiku, piedāvājam veikt pilnu redzes servisu ērtā laikā jebkurā optikas salonā un saņemt:
  1. redzes pārbaudi bez maksas (pilna redzes pārbaude, t.sk. acu spiediena mērīšana) mūsu optikas salonā darbiniekiem vēlamā laikā. Nepieciešamības gadījumā mūsu optometrists izrakstīs arī recepti briļļu iegādei. 
  2. atlaides briļļu ietvaru un briļļu lēcu iegādei, individuāli vienojoties. Briļļu ietvari, ko apmaksā darba devējs var būt dažādu cenu amplitūdā, piemēroti darbam.
Aicinām Jūs savlaicīgi parūpēties par savām un darbinieku acīm!
Par sadarbības iespējām vairāk uzziniet jautājot:

Maritai Johansenai, optikas salonu Metropole komercdirektorei

Tālr.: 65035635, E-pasts: marita.johansena@optikametropole.lv

Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017