Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas
Apsveicam LOTERIJAS UZVARĒTĀJU!
Noslēdzoties "KLIENTU MĒNEŠA" īpašajai akcijai, kurā ikvienam pircējam bija iespēja laimēt ceļojumu divām personām uz Itāliju, šodien, 9.maijā, esam izlozējuši laimīgo optikas salonu "Metropole" klientu.
Lasīt vairāk
Dalība ESF un LIAA projektā
Lasīt vairāk
Optikas saloni Metropole pateicas par informatīvo atbalstu akcijas "Redzīgs seniors pie stūres" ietvaros
Pateicībā par atbalstu, informējot mūsu pilsētu iedzīvotājus par akcijas "Redzīgs seniors pie stūres" norisi, optikas saloni "Metropole" saka īpašu paldies avīzēm „Jūrmalas Vārds”, „Alūksnes Ziņas”, „Rēzeknes Vēstis”, „Brīvā Daugava”, „Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, „Ogres Vēstis visiem”, „Druva”, „Novaja Gazeta”, „Dinaburg Vesti”, radio „SWH” Ventspils studijai, portāliem Liepajniekiem.lv, Ogrenet.lv un Aprinkis.lv!
Lasīt vairāk
Latvijas pilsētu ielu bedrēs atkal uzziedēja atraitnītes
1.aprīlī ne vien galvaspilsētas Rīgas, bet arī daudzu Latvijas pilsētu, tostarp, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Cēsu, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas ielu bedres pārvērtušās par ziedošām „puķu dobēm”. Tās pie pavasarīgas ziedu rotas tikušas īpaši zīmīgā datumā – 1.aprīlī, patiecoties mums, optikas salonu Metropole kolektīvam, kuri ielu bedrēs iestādījuši košo ataitnīšu stādus.
Lasīt vairāk
Optikas salonu Metropole direktors - konkursa "Biznesa Tīģeris 2013" uzvarētājs
“Nav vajadzības riteni izdomāt no jauna, bet tam ir jābūt citādam!”- tāda ir uzņēmumu grupas Optic Guru, to skaitā optikas salonu Metropole direktora Jāņa Kossoviča atziņa. Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness
Lasīt vairāk
Bedres uz Latvijas ielām šorīt uzziedējušas
Šorīt uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
Lasīt vairāk
Marts ir laba servisa mēnesis!
Ikreiz, kad saņemam labu apkalpošanu, mēdzam par to pateikties klātienē. Tomēr šomēnes, ikgadējās kampaņas "Uzslavē labu servisu!" laikā, varam pateikties tā, lai par to uzzina ikviens! Tādēļ aicinām arī Jūs doties uz interneta vietni www.uzslave.lv, atstāt labos vārdus par optikas salonu "Metropole" darbiniekiem vai uzrakstīt ieteikumu, kā mēs varam kļūt vēl labāki! Tā vairosim pozitīvās domas un vārdus mums apkārt!
Lasīt vairāk
Optikas salons “Metropole” arī Rīgā!
2013.gads optikas saloniem “Metropole” ir patiesi īpašs, jo novembrī svinēsim nozīmīgu jubileju- apritēs tieši 10 gadi, kopš atklāts pats pirmais veikals. Šo gadu laikā esam pierādījuši sevi kā aktīvs un vērā ņemams optikas nozares spēlētās, atklājot tirdzniecības vietas 16 Latvijas pilsētās. Un nu, par cilvēku acīm rūpēsimies ne vien reģionos, bet arī galvaspilsētā- laipni aicināti jaunajā optikas salonā “Metropole” Rīgā, Marijas ielā 2 (netālu pie t/c Origo)!
Lasīt vairāk
Aizsardzības ministrs un NBS komandieris pateicās uzņēmumiem par sniegto atbalstu karavīriem
14.novembrī Latvijas Kara muzejā uz svinīgo pieņemšanu Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un NBS komandieris, ģenerālleitnants Raimonds Graube aicināja uzņēmējus, lai Latvijas valsts svētku nedēļā izteiktu pateicību par sniegto atbalstu karavīriem. / Foto: Normunds Mežiņš, RJC /
Lasīt vairāk
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Šodien pavisam īpaša diena- visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!
Lasīt vairāk
Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017