Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!

Šodien pavisam īpaša diena- visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!

Ļausim arī Jums ielūkoties mūsu atkalsatikšanās priekā!

 

"Tā kā rīt visi skolotāji būs aizņemti ar svētku svinēšanu, mēs ciemos pie viņiem devāmies 4.oktobrī. Uzreiz iekritām acīs- ne jau katru dienu skolā sastopami cilvēki ar skaistiem puķu pušķiem (mums tagad ir nodibināti kontakti ar labākajām Tukuma ziedu tirgus tantēm) un ļoti uzcirtušās... Visi skolēni sveicināja ar "labdien", laikam izskatījāmies pēc jaunajām skolotājām. Sastaptās skolotājas bija manāmi pārsteigtas, un tās, kuras satikām, mums jautāja- kas tad ir nopelnījis tādu skaistu apsveikumu? Protams, Jūs, skolotāj!", saka Tukuma optikas salonu darbinieces. 

 

"Prieks sastapt savus mīļos skolotājus un vēl vairāk- patīkami bija redzēt,cik viņas ir izbrīnītas un priecīgas saņemt tik jauku apsveikumu :)," e-pasta vēstulē saka Kristīne no Preiļu Metropoles.

"Sākšu ar to, ka skolotāji bija fantastiski pārsteigti, jo ierados apsveikt katru personīgi... Un vēl Metropoles dāvanu kartes skolotājiem- tās samulsināja: kā, vai tas ir mums? Mūs nekad nav tik īpaši apsveikuši, tas ir kas nepieredzēts! Skolās man teica: nāc, tagad mēs tevi bildēsim ar visiem kopā, un liksim skolas avīzē par piemēru citiem!", stāsta Linda, kura bija devusies apciemot savas skolas Cēsīs un Taurenē.

 

"Tiešām skaists, rudenīgs rīts. Gaisā jūtas svētku noskaņa. Skolnieki ar puķēm skrien apsveikt skolotājus. Arī mums, pateicotes Metropolei, ir iespēja to izdarīt :) Iegāju skolas telpās, klusums. Sagaidīju zvanu un, re, kur dzīve :) No visām pusēm ar kliedzieniem "URRRRā" izskrien laimīgie skolnieki! Pamanu savu un mana dēla pirmo skolotāju Jevģeniju Lukutu, un arī latviešu valodas skolotāju Venerandu Jansoni. Sasveicinos, apsveicu. Bija ļoti pārsteigta un pateicīga! Tik patīkami padarīt kādu mazliet laimīgāku un priecīgāku :)", ar Skolotāju dienā piedzīvotām sajūtām dalās Tatjana, optikas salona Metropole vadītāja Olainē.

"Priecīgi- ir pārāk vājš vārds, lai aprakstītu emocijas, kuras bija skolotājiem! Un es sajutos tieši tāpat!", tā Vitālijs, optometrists optikas salonā Metropole Rēzeknē. 

 

 

"Arī es, Laura, kura nu jau vairāk nekā mēnesi strādāju Metropoles komandā, devos uz Ogres Valsts ģimnāziju, lai sveiktu un teiktu īpašus paldies vārdus saviem visīpašākajiem skolotājiem. Paldies jums par zināšanām!", saka Laura Pabērze.

 

 

Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017