Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!
Ielūkojies atkalsatikšanās priekā: sveicam skolotājus viņu īpašajos svētkos!

Šodien pavisam īpaša diena- visā pasaulē un daudzviet Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena. Arī mēs, optikas salonu Metropole darbinieki, ļāvāmies patīkamām atmiņām un devāmies sveikt savus mīļos skolotājus viņu īpašajā dienā!

Ļausim arī Jums ielūkoties mūsu atkalsatikšanās priekā!

 

"Tā kā rīt visi skolotāji būs aizņemti ar svētku svinēšanu, mēs ciemos pie viņiem devāmies 4.oktobrī. Uzreiz iekritām acīs- ne jau katru dienu skolā sastopami cilvēki ar skaistiem puķu pušķiem (mums tagad ir nodibināti kontakti ar labākajām Tukuma ziedu tirgus tantēm) un ļoti uzcirtušās... Visi skolēni sveicināja ar "labdien", laikam izskatījāmies pēc jaunajām skolotājām. Sastaptās skolotājas bija manāmi pārsteigtas, un tās, kuras satikām, mums jautāja- kas tad ir nopelnījis tādu skaistu apsveikumu? Protams, Jūs, skolotāj!", saka Tukuma optikas salonu darbinieces. 

 

"Prieks sastapt savus mīļos skolotājus un vēl vairāk- patīkami bija redzēt,cik viņas ir izbrīnītas un priecīgas saņemt tik jauku apsveikumu :)," e-pasta vēstulē saka Kristīne no Preiļu Metropoles.

"Sākšu ar to, ka skolotāji bija fantastiski pārsteigti, jo ierados apsveikt katru personīgi... Un vēl Metropoles dāvanu kartes skolotājiem- tās samulsināja: kā, vai tas ir mums? Mūs nekad nav tik īpaši apsveikuši, tas ir kas nepieredzēts! Skolās man teica: nāc, tagad mēs tevi bildēsim ar visiem kopā, un liksim skolas avīzē par piemēru citiem!", stāsta Linda, kura bija devusies apciemot savas skolas Cēsīs un Taurenē.

 

"Tiešām skaists, rudenīgs rīts. Gaisā jūtas svētku noskaņa. Skolnieki ar puķēm skrien apsveikt skolotājus. Arī mums, pateicotes Metropolei, ir iespēja to izdarīt :) Iegāju skolas telpās, klusums. Sagaidīju zvanu un, re, kur dzīve :) No visām pusēm ar kliedzieniem "URRRRā" izskrien laimīgie skolnieki! Pamanu savu un mana dēla pirmo skolotāju Jevģeniju Lukutu, un arī latviešu valodas skolotāju Venerandu Jansoni. Sasveicinos, apsveicu. Bija ļoti pārsteigta un pateicīga! Tik patīkami padarīt kādu mazliet laimīgāku un priecīgāku :)", ar Skolotāju dienā piedzīvotām sajūtām dalās Tatjana, optikas salona Metropole vadītāja Olainē.

"Priecīgi- ir pārāk vājš vārds, lai aprakstītu emocijas, kuras bija skolotājiem! Un es sajutos tieši tāpat!", tā Vitālijs, optometrists optikas salonā Metropole Rēzeknē. 

 

 

"Arī es, Laura, kura nu jau vairāk nekā mēnesi strādāju Metropoles komandā, devos uz Ogres Valsts ģimnāziju, lai sveiktu un teiktu īpašus paldies vārdus saviem visīpašākajiem skolotājiem. Paldies jums par zināšanām!", saka Laura Pabērze.

 

 

Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017