Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Aizsardzības ministrs un NBS komandieris pateicās uzņēmumiem par sniegto atbalstu karavīriem
Aizsardzības ministrs un NBS komandieris pateicās uzņēmumiem par sniegto atbalstu karavīriem

14.novembrī Latvijas Kara muzejā uz svinīgo pieņemšanu Aizsardzības ministrs Artis Pabriks un NBS komandieris, ģenerālleitnants Raimonds Graube aicināja uzņēmējus, lai Latvijas valsts svētku nedēļā izteiktu pateicību par sniegto atbalstu karavīriem. Pasākuma laikā godināti uzņēmumi, kas piedalās Aizsardzības ministrijas akcijā starptautisko operāciju veterānu atbalstm.

Esam pagodināti un patiesi lepni, ka šo uzņēmumu vidū ir arī mūsu optikas saloni Metropole!

Foto: Normunds Mežiņš, RJC

Lūk, ŠEIT, plašāks ieskats!

 

Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017