Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Optikas salons “Metropole” arī Rīgā!
Optikas salons “Metropole” arī Rīgā!

2013.gads optikas saloniem “Metropole” ir patiesi īpašs, jo novembrī svinēsim nozīmīgu jubileju- apritēs tieši 10 gadi, kopš atklāts pats pirmais veikals. Šo gadu laikā esam pierādījuši sevi kā aktīvs un vērā ņemams optikas nozares spēlētās, atklājot tirdzniecības vietas 16 Latvijas pilsētās. Un nu, par cilvēku acīm rūpēsimies ne vien reģionos, bet arī galvaspilsētā- laipni aicināti jaunajā optikas salonā “Metropole” Rīgā, Marijas ielā 2 (netālu pie t/c Origo)!

Jaunais salons ir viens no plašākajiem optikas veikaliem Rīgā, kur teju 200 kvadrātmetru platībā ierīkota plaša tirdzniecības zāle, kā arī redzes speciālistam un pacientam ērts redzes pārbaudes kabinets, nodrošinot kvalitatīvu redzes servisu!

Aicinām ielūkoties salonā: ŠEIT

Vērtīgi izlasīt
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017