Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Marts ir laba servisa mēnesis!
Marts ir laba servisa mēnesis!

Martā aicinām- uzslavē labu apkalpošanu optikas salonos "Metropole" vai saki, kā klientu servisu varam veidot vēl labāku!

Ikreiz, kad saņemam labu apkalpošanu, mēdzam par to pateikties klātienē. Tomēr šomēnes, ikgadējās kampaņas "Uzslavē labu servisu!" laikā, varam pateikties tā, lai par to uzzina ikviens! Tādēļ aicinām arī Jūs doties uz interneta vietni www.uzslave.lv, atstāt labos vārdus par optikas salonu "Metropole" darbiniekiem vai uzrakstīt ieteikumu, kā mēs varam kļūt vēl labāki! Tā vairosim pozitīvās domas un vārdus mums apkārt!

Uzslavē mūs arī jebkurā optikas salonā "Metropole", aizpildot īpašu uzslavas kartiņu vai, zvanot uz 1188, un atstāj savu uzslavu operatoram!

Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017