Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Marts ir laba servisa mēnesis!
Marts ir laba servisa mēnesis!

Martā aicinām- uzslavē labu apkalpošanu optikas salonos "Metropole" vai saki, kā klientu servisu varam veidot vēl labāku!

Ikreiz, kad saņemam labu apkalpošanu, mēdzam par to pateikties klātienē. Tomēr šomēnes, ikgadējās kampaņas "Uzslavē labu servisu!" laikā, varam pateikties tā, lai par to uzzina ikviens! Tādēļ aicinām arī Jūs doties uz interneta vietni www.uzslave.lv, atstāt labos vārdus par optikas salonu "Metropole" darbiniekiem vai uzrakstīt ieteikumu, kā mēs varam kļūt vēl labāki! Tā vairosim pozitīvās domas un vārdus mums apkārt!

Uzslavē mūs arī jebkurā optikas salonā "Metropole", aizpildot īpašu uzslavas kartiņu vai, zvanot uz 1188, un atstāj savu uzslavu operatoram!

Vērtīgi izlasīt
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017