Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Bedres uz Latvijas ielām šorīt uzziedējušas
Bedres uz Latvijas ielām šorīt uzziedējušas

Bedres uz Latvijas pilsētu ielām šorīt uzziedējušas

 
Šorīt uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
 
Vislatavijas atraitnīšu stādīšanas akcija pilsētas ceļu bedrēs jau aizvadītajā, 2012. gadā, izpelnījās plašu iedzīvotāju atbalstu šādam klusam, bet pozitīvam "puķu protestam", jo, kā ik pavasari, bedres sadusmojušas ne vienu vien iedzīvotāju. Agrā rīta stundā optikas salonu Metropole kolektīvs vairākās Latvijas pilsētās, izmantojot ap 1500 litru kūdras, 100 bedres padarīja par skaistākajām pasaulē. Lai arī tas notika tikai uz vienu nakti un vienu dienu!
 
Jānis Kossovičs, optikas salonu Metropole direktors un puķu akcijas rīkotājs:
"Kā solījām pērn, arī šogad esam likuši bedrainajiem ceļiem uzziedēt pavasarīgā krāšņumā, tā brīdinot gājējus, velo, moto, autobraucējus par bedrēm, ko tie, iespējams, nebūtu paguvuši ieraudzīt, tomēr, iebraucot tādā, būtu kaitējuši sev vai savam braucamajam. Lai gan, iestājoties pavasarim, esam novērojuši bedru lāpīšanas darbus no atbildīgo struktūru puses, tomēr varu norādīt kādu interesantu sakritību- šī gada atraitnīšu stādīšanas akcijas laikā paguvām ar stādiņiem appušķot tās pašas bedres, ko pērn. Ceram, ka ar šo savu rīcību palīdzējām satiksmes dalībniekiem ieraudzīt nepatīkamās bedres laikus. Un, lai arī atraitnīšu stādījums nav tas ilgnoturīgākais bedrīšu aizlāpīšanas paņēmiens, kopā ar kolēģiem tomēr ceram, ka ziedošās pavasara puķes būs iepriecinājušas daudzu gājēju un braucēju acis!"
 
Puķu akcijas rīkotājs Jānis Kossovičs bedres izrotāja uz Rīgas ielām, taču tūlīt pēc tam optikas salonu Metropole komanda devās uz Rīgas Domi, lai arī pilsētas mēram Nilam Ušakovam nodotu grozu pildītu ar atraitnītēm. Tas ir simbolisks žests, kas aicina pievienoties akcijai, un, ja pašvaldībai nav pa spēkiem ielas salabot, tad vismaz ar šīm puķēm varēs atzīmēt bedres.
Akcijas rīkotāji mudina ceļu uzturētājus un pašvaldības tomēr veikt savus darbus daudz atbildīgāk! Taču, ja situācija nemainīsies arī nākamajā gadā, solām, ka pilsētas ceļiem visā Latvijā pavasarī atkal liksim uzplaukt, redzami norādot uz nesalabotajiem ielu posmiem! Pateicamies visiem citiem aktīvistiem, kuri labprātīgi piebiedrojās mūsu pozitīvajai akcijai un atbalstīja, iestādot pa puķei savas pilsētas ielu bedrēs!
 
Optikas salonu Metropole organizatori atvainojas ikvienam Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēs ikdienas gaitas!
Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017