Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Bedres uz Latvijas ielām šorīt uzziedējušas
Bedres uz Latvijas ielām šorīt uzziedējušas

Bedres uz Latvijas pilsētu ielām šorīt uzziedējušas

 
Šorīt uz bedrainajiem Latvijas pilsētu ceļiem Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Tukumā, Ogrē, Siguldā, Alūksnē, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā uzziedējušas košas atraitnītes. Ar pavasarīgajiem ziediem pilsētas ceļu bedres izrotājuši optikas salonu Metropole entuziastiskie darbinieki.
 
Vislatavijas atraitnīšu stādīšanas akcija pilsētas ceļu bedrēs jau aizvadītajā, 2012. gadā, izpelnījās plašu iedzīvotāju atbalstu šādam klusam, bet pozitīvam "puķu protestam", jo, kā ik pavasari, bedres sadusmojušas ne vienu vien iedzīvotāju. Agrā rīta stundā optikas salonu Metropole kolektīvs vairākās Latvijas pilsētās, izmantojot ap 1500 litru kūdras, 100 bedres padarīja par skaistākajām pasaulē. Lai arī tas notika tikai uz vienu nakti un vienu dienu!
 
Jānis Kossovičs, optikas salonu Metropole direktors un puķu akcijas rīkotājs:
"Kā solījām pērn, arī šogad esam likuši bedrainajiem ceļiem uzziedēt pavasarīgā krāšņumā, tā brīdinot gājējus, velo, moto, autobraucējus par bedrēm, ko tie, iespējams, nebūtu paguvuši ieraudzīt, tomēr, iebraucot tādā, būtu kaitējuši sev vai savam braucamajam. Lai gan, iestājoties pavasarim, esam novērojuši bedru lāpīšanas darbus no atbildīgo struktūru puses, tomēr varu norādīt kādu interesantu sakritību- šī gada atraitnīšu stādīšanas akcijas laikā paguvām ar stādiņiem appušķot tās pašas bedres, ko pērn. Ceram, ka ar šo savu rīcību palīdzējām satiksmes dalībniekiem ieraudzīt nepatīkamās bedres laikus. Un, lai arī atraitnīšu stādījums nav tas ilgnoturīgākais bedrīšu aizlāpīšanas paņēmiens, kopā ar kolēģiem tomēr ceram, ka ziedošās pavasara puķes būs iepriecinājušas daudzu gājēju un braucēju acis!"
 
Puķu akcijas rīkotājs Jānis Kossovičs bedres izrotāja uz Rīgas ielām, taču tūlīt pēc tam optikas salonu Metropole komanda devās uz Rīgas Domi, lai arī pilsētas mēram Nilam Ušakovam nodotu grozu pildītu ar atraitnītēm. Tas ir simbolisks žests, kas aicina pievienoties akcijai, un, ja pašvaldībai nav pa spēkiem ielas salabot, tad vismaz ar šīm puķēm varēs atzīmēt bedres.
Akcijas rīkotāji mudina ceļu uzturētājus un pašvaldības tomēr veikt savus darbus daudz atbildīgāk! Taču, ja situācija nemainīsies arī nākamajā gadā, solām, ka pilsētas ceļiem visā Latvijā pavasarī atkal liksim uzplaukt, redzami norādot uz nesalabotajiem ielu posmiem! Pateicamies visiem citiem aktīvistiem, kuri labprātīgi piebiedrojās mūsu pozitīvajai akcijai un atbalstīja, iestādot pa puķei savas pilsētas ielu bedrēs!
 
Optikas salonu Metropole organizatori atvainojas ikvienam Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Ogres, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas iedzīvotājam, ja ziedošās bedres patraucēs ikdienas gaitas!
Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017