Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Optikas salonu Metropole direktors - konkursa "Biznesa Tīģeris 2013" uzvarētājs
Optikas salonu Metropole direktors - konkursa "Biznesa Tīģeris 2013" uzvarētājs

“Nav vajadzības riteni izdomāt no jauna, bet tam ir jābūt citādam!”- tāda ir uzņēmumu grupas Optic Guru, to skaitā optikas salonu Metropole direktora Jāņa Kossoviča atziņa. Darot lietas citādi, nekā to ieraduši citi nozares spēlētāji, ir izdevies gūt panākumus uzņēmējdarbībā, kā arī veicināta uzņēmuma atpazīstamība. Tieši tādēļ Jānis Kossovičs, piedaloties laikraksta “Dienas Bizness” rīkotajā konkursā “Biznesa Tīģeris 2013” un prezentējot savus panākumus, izdevies gūt godpilno- Biznesa Tīģera titulu.

Konkurss “Biznesa Tīģeris 2013” norisinājās 3 kārtās, un jau 2.kārtā jeb pusfinālā, žūrijas komisija vērtēja 10 kadidātu prezentācijas, kur katrs nominācjas “Biznesa Tīģeris” pretendents iepazīstināja ar saviem panākumiem biznesā un ieguldījumu tā attīstībā. Konkursa finālā Jānis Kossovičs par titulu “Biznesa Tīģeris 2013” spēkojās ar a/s Brīvais Vilnis valdes priekšsēdētāju Arnoldu Babri, SIA iMedia direktoru Artūru Bernovski, SIA Enefit valdes priekšsēdētāju Jāni Betheru un SIA Lattelecom Privāto un biznesa klientu atbalsta nodaļas vadītāju Artūru Pielēnu-Pelēnu.

Vairāk par konkursa finālu: http://www.db.lv/foto-video/foto/biznesa-tigeris-parada-savus-ilknus-395665

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

 

Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017