Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Optikas salonu Metropole direktors - konkursa "Biznesa Tīģeris 2013" uzvarētājs
Optikas salonu Metropole direktors - konkursa "Biznesa Tīģeris 2013" uzvarētājs

“Nav vajadzības riteni izdomāt no jauna, bet tam ir jābūt citādam!”- tāda ir uzņēmumu grupas Optic Guru, to skaitā optikas salonu Metropole direktora Jāņa Kossoviča atziņa. Darot lietas citādi, nekā to ieraduši citi nozares spēlētāji, ir izdevies gūt panākumus uzņēmējdarbībā, kā arī veicināta uzņēmuma atpazīstamība. Tieši tādēļ Jānis Kossovičs, piedaloties laikraksta “Dienas Bizness” rīkotajā konkursā “Biznesa Tīģeris 2013” un prezentējot savus panākumus, izdevies gūt godpilno- Biznesa Tīģera titulu.

Konkurss “Biznesa Tīģeris 2013” norisinājās 3 kārtās, un jau 2.kārtā jeb pusfinālā, žūrijas komisija vērtēja 10 kadidātu prezentācijas, kur katrs nominācjas “Biznesa Tīģeris” pretendents iepazīstināja ar saviem panākumiem biznesā un ieguldījumu tā attīstībā. Konkursa finālā Jānis Kossovičs par titulu “Biznesa Tīģeris 2013” spēkojās ar a/s Brīvais Vilnis valdes priekšsēdētāju Arnoldu Babri, SIA iMedia direktoru Artūru Bernovski, SIA Enefit valdes priekšsēdētāju Jāni Betheru un SIA Lattelecom Privāto un biznesa klientu atbalsta nodaļas vadītāju Artūru Pielēnu-Pelēnu.

Vairāk par konkursa finālu: http://www.db.lv/foto-video/foto/biznesa-tigeris-parada-savus-ilknus-395665

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

 

Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017