Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Latvijas pilsētu ielu bedrēs atkal uzziedēja atraitnītes
Latvijas pilsētu ielu bedrēs atkal uzziedēja atraitnītes

Nu jau par pavasarīgu tradīciju kļuvusī „Vislatvijas atraitnīšu stādīšanas akcija” šogad noris  trešo gadu, un joprojām izpelnās iedzīvotāju atbalstu, jo bedraino ielu jautājumā vienaldzīgo nav. Optikas salonu Metropole kolektīvs izmantoja vairāk kā 800 atraitnīšu stādu, ap 1600 litru kūdras, lai vairāk nekā 100 bedres Latvijā padarītu par visskaistākajām un krāšņāk ziedošajām visā pasaulē.

 

Priecē, ka autovadītāji bedres ar ziedošām atraitnītēm pamana un vienmēr cenšas apbraukt, lai nekaitētu ziediem. Savukārt, ielu uzturētāji, ierodoties bedres labot, rūpīgi izceļ stādus, ļaujot tos paņemt garāmgājējiem iestādīšanai piemājas puķu dobēs.

 

 

 

Puķu akcijas rīkotājs un dalībnieks Jānis Kossovičš kopā ar optikas salonu Metropole komandas biedriem devās izrotāt arī Rīgas ielu bedres, un tūlīt pēc tam nogādāja sarūpēto atraitnīšu grozu arī Rīgas mēram, mudinot viņu pievienoties šai pozitīvajai akcijai. Ja Rīgas ielas nav kārtībā, tad vismaz reizi gadā tās ziedošo bedru krāšņumā var sacensties un, domājams, pat pārspēt jebkuru Eiropas galvaspilsētu!

 

 

Vērtīgi izlasīt
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017