Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Latvijas pilsētu ielu bedrēs atkal uzziedēja atraitnītes
Latvijas pilsētu ielu bedrēs atkal uzziedēja atraitnītes

Nu jau par pavasarīgu tradīciju kļuvusī „Vislatvijas atraitnīšu stādīšanas akcija” šogad noris  trešo gadu, un joprojām izpelnās iedzīvotāju atbalstu, jo bedraino ielu jautājumā vienaldzīgo nav. Optikas salonu Metropole kolektīvs izmantoja vairāk kā 800 atraitnīšu stādu, ap 1600 litru kūdras, lai vairāk nekā 100 bedres Latvijā padarītu par visskaistākajām un krāšņāk ziedošajām visā pasaulē.

 

Priecē, ka autovadītāji bedres ar ziedošām atraitnītēm pamana un vienmēr cenšas apbraukt, lai nekaitētu ziediem. Savukārt, ielu uzturētāji, ierodoties bedres labot, rūpīgi izceļ stādus, ļaujot tos paņemt garāmgājējiem iestādīšanai piemājas puķu dobēs.

 

 

 

Puķu akcijas rīkotājs un dalībnieks Jānis Kossovičš kopā ar optikas salonu Metropole komandas biedriem devās izrotāt arī Rīgas ielu bedres, un tūlīt pēc tam nogādāja sarūpēto atraitnīšu grozu arī Rīgas mēram, mudinot viņu pievienoties šai pozitīvajai akcijai. Ja Rīgas ielas nav kārtībā, tad vismaz reizi gadā tās ziedošo bedru krāšņumā var sacensties un, domājams, pat pārspēt jebkuru Eiropas galvaspilsētu!

 

 

Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017