Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Optikas saloni Metropole pateicas par informatīvo atbalstu akcijas "Redzīgs seniors pie stūres" ietvaros
Optikas saloni Metropole pateicas par informatīvo atbalstu akcijas "Redzīgs seniors pie stūres" ietvaros

21.maijā, aktualizējot labas redzes jautājumu transportlīdzekļu vadītājiem senioru vecumā, optikas salonu Metropole redzes speciālisti rīko akciju „Redzīgs seniors pie stūres”, uz bezmaksas redzes pārbaudi aicinot ikvienu aktīvu satiksmes dalībnieku, kurš var lepoties ar 60 un vairāk gadu vecumu.

Pateicībā par atbalstu, informējot mūsu pilsētu iedzīvotājus par akcijas "Redzīgs seniors pie stūres" norisi, optikas saloni Metropole saka īpašu paldies avīzēm „Jūrmalas Vārds”, „Alūksnes Ziņas”, „Rēzeknes Vēstis”, „Brīvā Daugava”, „Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, „Ogres Vēstis visiem”, „Druva”, „Novaja Gazeta”, „Dinaburg Vesti”, radio „SWH” Ventspils studijai, portāliem Liepajniekiem.lv, Jelgavniekiem.lv, Ogrenet.lv un Aprinkis.lv!

Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017