Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Atpūtini un atsvaidzini acu plakstiņus!
Atpūtini un atsvaidzini acu plakstiņus!

Esot nemitīgā steigā un kustībā, mēs nereti aizmirstam padomāt ne tikai par veselību, bet arī  sīkām lietām, to skaitā - par acu plakstiņiem un to labsajūtu. Optikas salonu “Metropole” optometristi atgādina, ka nepieciešams parūpēties arī par savām acīm un acu plakstiņiem, kas ik dienu tiek pakļauti saules, vēja ietekmei un lielai slodzei. Piemēram, ik dienas intensīvi strādājot pie datora, nogurst ne tikai acis, bet arī to plakstiņi. Lai palutinātu nogurušās acis, ieteicams ik vakaru 10 minūtes uz katras acs uzlikt plānu svaiga gurķa plāksnīti. Tā palīdzēs nogurušām acīm un plakstiņiem justies labāk, atsvaidzinās, noņems smaguma sajūtu. Optikas nozares speciālisti iesaka izmantot alternatīvu risinājumu – ērtā iepakojumā iegādājamus gurķu spilventiņus, kas lietojami tāpat kā gurķa šķēlītes un ir īpaši noderīgi dodoties izbraukumā., kad svaigs gurķis nav pa rokai.

Vērtīgi izlasīt
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv
© SIA Optic Guru 2012