Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Īsās ziņas / Ļauj savām brillēm dzīvot ilgāk!
Ļauj savām brillēm dzīvot ilgāk!

Brilles nav tikai vienas dienas pirkums, tāpēc, lai tās kalpotu labi un ilgi, Optikas salonu “Metropole” speciālisti dod vienkāršus padomus, kas palīdzēs jūsu brillēm "dzīvot" ilgāk: brilles ieteicams uzlikt un no acīm noņemt turot ar abām rokām vienlaicīgi. Ierasti cilvēki pieraduši tās noņemt ar vienu roku, taču šādi brilles var tikt deformētas.

Ja kaut kur dodaties un brilles paredzēts ņemt līdzi, tās jāievieto cietā, grūti deformējamā futrālī. Tā galvenā funkcija ir pasargāt brilles no saspiešanās un briļļu lēcu saskrāpēšanas. Pirms iegādājaties futrāli, jāpārliecinās, ka tas nespiež brilles un nav arī pārāk plats. Futrālī ir jātur speciāla mīksta kopšanas salvetīte, ar ko var ērti notīrīt lēcas, kad vien nepieciešams. Optikas salonā “Metropole” ir iespējams iegādāties arī  aerosolu, kas palīdz atbrīvot brilles no traipiem un uzkrātiem putekļiem, kā arī sniedz papildu aizsardzību briļļu lēcām un speciāls aerosols pat mazina to svīšanu.

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2012