Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Produkcija / Briļļu lēcas / Progresīvās lēcas
Progresīvās lēcas

Sarežģītas optiskās formas lēcas, kas nodrošina pakāpenisku un neredzamu optiskā stipruma pāreju. Lēcas augšējā daļā atrodas optiskais stiprums, kas nepieciešams skaidrai redzei tālumā, vidusdaļā, optiskais stiprums, kas nepieciešams vidējam attālumam (dators, spogulis), un apakšdaļā nepieciešamais optiskais stiprums tuvumam jeb lasīšanas attālumam. Šīs lēcas biežāk izvēlas cilvēki presbiopijas vecumā, kas iestājas vidēji 40 gadu vecumā. Presbiopijas vecumposmu piedzīvo ikkatrs no mums un to raksturo nepieciešamība lietot lasāmbrilles, tādēļ progresībās lēcas ir teicams risinājums, lai nodrošinātu labu redzi dāžādos attālumos.

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022