Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Produkcija / Saules brilles / Saulesbrilles
Saulesbrilles

Tās ir ne tikai izteiksmīgs aksesuārs, to svarīgākā funkcija ir pasargāt Tavas acis un plakstiņus no kaitīgā ultravioletā starojuma (UV). Arī bērnu acis ir nepieciešams pasargāt no UV stariem, tādēļ pie mums atradīsiet krāšņas saulesbrilles bērniem, kā arī īpašas saulesbrilles ar “atmiņu” mazuļiem, kas piemērotas jau no 8 mēnešu vecuma. Ir iespējams iegādāties arī saulesbrilles ar optisko korekciju.

Veiksmīgi piemeklētas saulesbrilles no vadošajiem izgatavotājiem ir gan palīgs acīm, gan moderns aksesuārs!

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022