Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Produkcija / Kontaktlēcas / Vienas dienas kontaktlēcas
Vienas dienas kontaktlēcas

Kontaktlēcas mūsdienās ir iecienīts risinājums to cilvēku vidū, kas dažādu iemeslu dēļ vēlas vai ir spiesti nomainīt brilles pret ērtāku un drošāku alternatīvu. Ražotāji laika gaitā ir pielāgojuši lēcas lietotāju vajadzībām, piedāvājot ne tikai ilgtermiņā nēsājamās kontaktlēcas, bet arī vienas dienas kontaktlēcas. Tās no citiem lēcu veidiem atšķiras ar mīkstāku materiālu un labāku gaisa caurlaidību.

            Kam piemērotas vienas dienas kontaktlēcas?

            Šī ir noderīga alternatīva cilvēkiem, kuriem:

·       Ir jūtīgas acis, un mēneša lēcas nav piemērotas;

·       Iepriekš nav bijušas kontaktlēcas, un viņi vēlas izmēģināt to lietošanu;

·       Nav vēlmes vai iespējas atbilstoši kopt ikmēneša jeb plānveida nomaiņas kontaktlēcas. Ir situācijas, kad jānakšņo ārpus mājas, vai arī dzīves ritms ir straujš, un nav laiks pienācīgi parūpēties par ilglaicīgi lietojamo lēcu dezinficēšanu;

·       Ikdiena saistīta ar sportu. Cilvēkiem, kuri piedalās treniņos un sacensībās, brilles var būt traucējošas, tādēļ lēcas vienai dienai var būt noderīga alternatīva;

·       Ir vēlme uz īsu periodu nomainīt brilles pret lēcām. Var gadīties, ka brilles nesaskan ar Tavu apģērbu vai tēlu, kā arī, iespējams, ir paredzēts vilkt īpašu tērpu, kam piemērotas būtu krāsainās vienas dienas kontaktlēcas.

Vienas dienas kontaktlēcu priekšrocības

·       Tā kā lēcas atrodas sterilā iepakojumā un pēc izņemšanas no acīm vairs netiek izmantotas atkārtoti, ievērojami samazinās risks ievazāt acī netīrumus vai sastapties ar citām komplikācijām;

·       Vienreizlietojamās lēcas ideāli der cilvēkiem, kuriem ir ļoti jūtīgas acis, vai, lietojot mēneša kontaktlēcas, acis ātri iekaist;

·       Piemērotas cilvēkiem, kas daudz kustas, nodarbojas ar sportu, kā arī ir pārāk aizņemti vai atrodas vidē, kurā sarežģīti rūpēties par lēcu dezinficēšanu;

·       Lieliska alternatīva klasiskajām jeb mēneša lēcām, kas jāuzglabā īpašā dezinfekcijas šķidrumā un jākopj ar atbilstošiem līdzekļiem. Vienas dienas kontaktlēcas nav jātīra vai jādezinficē. Īpaši noder tiem, kam ir alerģija pret šādiem lēcu kopšanas līdzekļiem;

·       Ērts un veselīgs veids, kā nēsāt kontaktlēcas. Pēc lietošanas tās uzreiz jāizmet, jo tās nav atkārtoti izmantojamas, kā arī ar tām nedrīkst doties gulēt.

Vienas dienas kontaktlēcu piedāvājums

              Pircējiem ir pieejami dažādi vienas dienas kontaktlēcu veidi, kas atšķiras ne tikai pēc izgatavošanas materiāla, bet arī īpašībām, kādas tām piemīt un skābekļa caurlaidības pakāpes. Piemērotākas lēcas tieši Tev palīdzēs piemeklēt mūsu optometristi. Īpašiem gadījumiem vai tēla atsvaidzināšanai ikdienā piedāvājam iegādāties arī krāsainās vienas dienas lēcas, kas vienlaikus arī ļauj koriģēt tādas redzes problēmas kā tuvredzību vai tālredzību.

            Krāsainās vienas dienas kontaktlēcas

            Ar krāsaino lēcu palīdzību iespējams pilnībā pārvērst acu krāsu un attiecīgi arī izmainīt savu izskatu. Īpaši efektīvi krāsainās kontaktlēcas izskatās gaišu acu krāsu īpašniekiem, taču ražotāji ir izveidojuši arī tādas lēcas, kas satur intensīvākus krāsu pigmentus un spēj izmainīt arī tumšākus toņus. Tiem, kuri meklē ko neparastu, var noderēt arī krāsainās vienas dienas kontaktlēcas ar ekstrēmākiem dizainiem, piemēram, Tev ir iespēja pārtapt par zombiju vai izmēģināt, kā izskatās kaķacis!

            Vai vienas dienas lēcas piemērotas ikvienam?

       Lēcas ir medicīniska prece, tādēļ, pirms to iegādes ir jādodas pie speciālista – acu ārsta vai optometrista, kas veiks precīzas pārbaudes un noteiks, kāda tipa kontaktlēcas Tev ir piemērotas. Mūsu optikas salonos varēsi ne tikai veikt redzes pārbaudi, bet arī pielaikot un iegādāties vienas dienas vai citas lēcas. Atceries – pirms lēcu ievietošanas vai izņemšanas, vienmēr nomazgā rokas, lai izvairītos no saskares ar kaitīgām baktērijām!

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022