Seko Twitter!
entry as $entry) { $tweets[$n] = array($entry->published,$entry->content); $n++; } return $tweets; } $twitter_username = 'optikametropole'; $twitter_entries = 4; $feed = "http://search.twitter.com/search.atom?q=from:" . $twitter_username . "&rpp=".$twitter_entries; $feed = file_get_contents($feed); $tweets = parse_feed($feed); $n=1; $n_t = count($tweets); while($n < $n_t) { echo "
METROPOLE
"; $allexplode = explode("T",$tweets[$n][0][0]); $date = strtotime($allexplode[0]); $today = strtotime(date("Y-m-d")); $days = ceil(abs($date-$today) / 86400); if ($days == 0 ) { $days = "Šodien"; } else if ($days == 1) { $days = "Vakar"; } else { $days = $days." dienas atpakaļ";} echo "
".$days."
"; echo "
".$tweets[$n][1][0]."
"; echo "

 

"; $n++;} */?>
Lasīt vairāk
/ Produkcija / Kontaktlēcas
Vienas dienas kontaktlēcas
paredzēts lietot tikai vienu dienu...
Kontaktlēcas ar dažādu lietošanas ilgumu
lēcu lietošanas periods, ko nedrīkstam pārsniegt...
Krāsainās kontaktlēcas
ne tikai palīdz redzēt, bet arī mainīt acu krāsu...

Brilles ir daudzu cilvēku neatņemama ikdienas daļa. Taču, pateicoties pētījumiem un progresam tehnoloģiju attīstībā, ir rasti risinājumi, kā atvieglot to cilvēku dzīvi, kam dažādu redzes traucējumu dēļ nepieciešams nēsāt brilles. Tās ir kontaktlēcas – lieliska un ērta alternatīva, kuru var pielāgot katra lietotāja redzes īpatnībām un ikdienas vajadzībām.

Kādas priekšrocības nodrošina kontaktlēcas?

 • Kontaktlēcas tiek novietotas uz acs radzenes, tādēļ tās nekavējoties koriģē redzi, neradot ierobežojumus, kādi ir briļļu nēsāšanas gadījumā, piemēram – neierobežo perifēro redzi;
 • Ar kontaktlēcu palīdzību iespējams koriģēt teju jebkurus refrektīvos defektus – miopiju jeb tuvredzību, hipermetropiju jeb tālredzību, astigmātismu un presbiopiju jeb vecuma tālredzību. Mūsdienās pieejami lēcu veidi, kas piemēroti dažādākajām vajadzībām;
 • Kontaktlēcas jeb acu lēcas ir īpaši noderīgas, ja esi sportists, nodarbojies ar dažādām fiziskām aktivitātēm, ceļo vai veic darbu, kur briļļu nēsāšana ir apgrūtinoša. Tās piemērotas dažādu dzīvesveidu un aktivitāšu piekritējiem;
 • Kad nēsātājs ir pieradis pie lēcām, tās gandrīz nejūt, turklāt nekas neaizsedz seju;
 • Temperatūras maiņas ietekmē briļļu stikliņi aizsvīst, tādejādi pasliktinot redzes kvalitāti, savukārt kontaktlēcas šādas problēmas nerada un tiek nodrošināta skaidra redze gan temperatūras maiņas, gan mitruma apstākļos;
 • Kontaktlēcu cenas ir pieejamas plašā diapazonā, tāpēc piemērotu risinājumu var atrast ikviens;
 • Izmantojot vienas dienas lēcas, nav jāuztraucas par lēcu kopšanas šķīdumu vai konteineri, jo tās pēc izņemšanas nav jātīra, attiecīgi to lietošana ir ļoti ērta.

Mūsu kontaktlēcu piedāvājums Jūsu ērtībai:

 • Kontaktlēcas ar atšķirīgu lietošanas ilgumu – lēcām var būt dažādi ražotāja noteikti lietošanas termiņi, piemēram, viena diena, divas nedēļas, viens, trīs vai pat 12 mēneši. Saudzē savu acu veselību un neizmanto lēcas ilgāk par noteikto laika periodu!
 • Vienas dienas jeb vienreizlietojamās kontaktlēcas – kā jau nosaukums pasaka priekšā, šīs lēcas acīm piemērotas tikai vienai dienai, un pēc tam tās atkārtoti lietot nevar. No veselības viedokļa šī ir labāka alternatīva, jo samazinās problēmu, piemēram, infekciju, iespējamība. Ērts un drošs risinājums;
 • Mēneša kontaktlēcas – paredzētas 30 dienu lietošanai. Šīm lēcām ir dazādi lietošanas režīmi – dienas, pagarināts, kā arī ir kontaktlēcas, kas paredzētas diennakts lietošanai. Lietojot mēneša kontaktlēcas dienas vai pagarinātā režīmā, uz nakti lēcas jāizņem no acīm, jānotīra tās ar lēcu kopšanas šķīdumu un tās uz nakti jāiegremdē konteinerī ar kopšanas šķīdumu.
 • Krāsainās kontaktlēcas – izvēlies lēcas, kas ne tikai uzlabos Tavu redzi, bet arī kalpos kā aksesuārs, paspilgtinot vai pilnībā pārveidojot Tavu izskatu! Tu neticēsi, cik ļoti cilvēku spēj pārvērst tikai acu krāsas maiņa. Pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas bez redzes korekcijas. Dažādi toņi, zīmējumi, kā arī iespēja nomaskēt dažādus acu defektus.

Kā iegādāties sev piemērotas kontaktlēcas?

Lai atrastu kontaktlēcas, kas atbilst Tavai redzes specifikai, kā arī gaumei, dodies uz mūsu optikas saloniem, kur mūsu profesionālie un atsaucīgie optikas nozares speciālisti un konsultanti noskaidros, kāda veida lēcas Tev nepieciešamas, un palīdzēs piemeklēt tieši tādas kontaktlēcas, kas piemērotas Tavai ikdienai! Acu lēcu cenas ir atšķirīgas un atkarīgas no dažādiem faktoriem, tai skaitā, materiāla un lietošanas ilguma, redzes korekcijas parametriem, ražotāja, lietotāja vajadzībām un gaumes. Esi laipni gaidīts mūsu salonos visā Latvijā vai vienmēr draudzīgajā kontaktlēcu e-veikalā Manaslecas.lv!

Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022