Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Pakalpojumi

MUMS BŪS PATIESS PRIEKS PARŪPĒTIES PAR JŪSU ACĪM!

Optikas salonu Metropole redzes speciālista kabinets ir aprīkots ar mūsdienīgu redzes pārbaudes aparatūru, kas ļauj novērtēt pacienta redzes funkcijas un acs vispārējo redzes stāvokli, turklāt atvieglo briļļu receptes izrakstīšanu. Savukārt modernajā Acu centrā-Metropole Ogrē acu ārsts labprāt pārbaudīs Jūsu acu veselību, diagnosticēs acu slimības, nozīmēs medikamentus un piemērotāko ārstēšanas metodi Jūsu acīm! Lai noskaidrotu pakalpojumus katrā pilsētā, lūdzu, dodieties uz sadaļu "Optikas saloni" un izvēlieties sev tuvāko pilsētu!


Ikvienā mūsu salonā piedāvājam profilaktiski pārbaudīt acu spiedienu ar bezkontakta acu spiediena mērītāju. Jo īpaši svarīga acu spiediena kontrole ir cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma, kad vismaz reizi gadā to ir nepieciešams pārbaudīt, jo ibieži paaugstinātu spiedienu acīs cilvēks pats nejūt, taču ilgstoši paaugstināts, tas var izraisīt neatgriezenisku redzes nerva bojājumu. Turklāt acu spiediena kontrole ir īpaši svarīga, ja sirgstat ar glaukomu vai cukura diabētu.

 

Salonā piedāvājam visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu.

Šeit jūs atradīsiet vairākus simtus briļļu ietvaru bērniem un pieaugušajiem, kvalitatīvu saulesbriļļu sortimentu, un īpašu piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem.

Savukārt pasaulē pazīstamo zīmolu cienītāji novērtēs izdevību ietērpt acis Guess, Gant, Tommy Hilfiger, Kenzo, G-star Raw, Moschino, Swarovski, Timberland un vēl  citu zīmolu brillēs.

Atcerieties - ar mūsu klienta karti acu ārsta un optometrista pakalpojumiem saņemsiet atlaidi!

Piesakies redzes pārbaudei!
Vērtīgi izlasīt
Briļļu ziedošanas akcijā cilvēki atdāvājuši ap 1000 briļļu pāru
Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un optikas salonu Metropole rīkotajā briļļu ziedošanas pasākumā „Palīdzi ieraudzīt – ziedo brilles līdzcilvēkiem!” Latvijas iedzīvotāji šogad atnesuši ap 1000 briļļu pāru – gan optiskās, gan saulesbrilles. Tagad brilles iegūs otru dzīvi – ar LSK palīdzību tās nonāks pie cilvēkiem, kam nepieciešamas.
Lasīt vairāk
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no 2018. gada 6. jūnija līdz 2018. gada 6. augustam.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv

Datu drošības politika
© SIA Optic Guru 2022