Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Pakalpojumi

MUMS BŪS PATIESS PRIEKS PARŪPĒTIES PAR JŪSU ACĪM!

Optikas salonu Metropole redzes speciālista kabinets ir aprīkots ar mūsdienīgu redzes pārbaudes aparatūru, kas ļauj novērtēt pacienta redzes funkcijas un acs vispārējo redzes stāvokli, turklāt atvieglo briļļu receptes izrakstīšanu. Savukārt modernajā Acu centrā-Metropole Ogrē acu ārsts labprāt pārbaudīs Jūsu acu veselību, diagnosticēs acu slimības, nozīmēs medikamentus un piemērotāko ārstēšanas metodi Jūsu acīm! Lai noskaidrotu pakalpojumus katrā pilsētā, lūdzu, dodieties uz sadaļu "Optikas saloni" un izvēlieties sev tuvāko pilsētu!


Ikvienā mūsu salonā piedāvājam profilaktiski pārbaudīt acu spiedienu ar bezkontakta acu spiediena mērītāju. Jo īpaši svarīga acu spiediena kontrole ir cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma, kad vismaz reizi gadā to ir nepieciešams pārbaudīt, jo ierasti paaugstinātu spiedienu acīs cilvēks pats nejūt, taču ilgstoši paaugstināts tas var izraisīt neatgriezenisku redzes nerva bojājumu. Turklāt acu spiediena kontrole ir īpaši svarīga, ja sirgstat ar glaukomu vai cukura diabētu.

 

Salonā piedāvājam visa veida briļļu izgatavošanu, kontaktlēcu piemeklēšanu un šeit ir iespējams atrast vairākus simtus briļļu ietvaru bērniem un pieaugušajiem, kvalitatīvu saulesbriļļu sortimentu, un īpašu piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem. Savukārt pasaulē pazīstamo zīmolu cienītāji novērtēs izdevību ietērpt acis Ray-Ban, Vivienne Westwood, Cavalli, Police, Extē,  Richmond, Ferre un citu zīmolu brillēs.

Atcerieties- ar mūsu klienta karti acu ārsta un optometrista pakalpojumiem saņemsiet atlaidi, tā saudzējo savu maciņu!

Piesakies redzes pārbaudei!
Vērtīgi izlasīt
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
Leģendārā optikas zīmola Zeiss briļļu lēcas pieejamas arī Latvijā
Kopš šī gada rudens, optikas saloni Metropole kļūst par vienīgo oficiālo leģendārā zīmola Zeiss briļļu lēcu pārstāvi Latvijā. Zeiss ir starptautiski zināms vadošais līderis optikas un optiskās elektronikas nozarēs. Zeiss ir viens no tehnoloģiskā progresa vadītājiem jau vairāk nekā 160 gadus, kas iznāms ar risinājumiem pusvadītāju, automobiļu un mašīnbūves nozarēs, biomedicīnas pētījumos un medicīnas tehnoloģijās, kā arī briļļu lēcu, binokļu, kameru un telefonu lēcu ražošanā. Varam droši teikt – starp zīmolu Zeiss un vārdu „kvalitāte”, liekama pārliecinoša vienlīdzības zīme.
Lasīt vairāk
Brilles nav šķērslis sportiskām aktivitātēm
Atsākoties mācībām skolā, ikvienu vecāku uztrauc jautājums par skolēna ārpusklases aktivitātēm. Nereti bērni, kuriem ir redzes traucējumi paliek uz „rezervistu soliņa”, jo vecākiem gluži vienkārši ir bail, ka redzes problēmu dēļ, bērns varētu netikt līdzi pārējiem vai arī gūt traumas. Vecāku mīlestības dēļ, bērni nereti kārotā basketbola pulciņa vietā, nokļūst dziedāšanas nodarbībās, kur nu sava sportiskā enerģija ir jānovirza citā radošā gultnē. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai un jauniem materiāliem, bērniem ar brillēm vairs nav jāpaliek malā, bet gan apbruņojoties ar atbilstošo ekipējumu, jādodas pretī sportiskiem panākumiem.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017