Pakalpojumi
Produkcija
Zīmoli
Info uzņēmējiem
Apdrošināšana
Piedāvājums / Pakalpojumi

MUMS BŪS PATIESS PRIEKS PARŪPĒTIES PAR JŪSU ACĪM!

Optikas salonu Metropole redzes speciālista kabinets ir aprīkots ar mūsdienīgu redzes pārbaudes aparatūru, kas ļauj novērtēt pacienta redzes funkcijas un acs vispārējo redzes stāvokli, turklāt atvieglo briļļu receptes izrakstīšanu. Savukārt modernajā Acu centrā-Metropole Ogrē acu ārsts labprāt pārbaudīs Jūsu acu veselību, diagnosticēs acu slimības, nozīmēs medikamentus un piemērotāko ārstēšanas metodi Jūsu acīm! Lai noskaidrotu pakalpojumus katrā pilsētā, lūdzu, dodieties uz sadaļu "Optikas saloni" un izvēlieties sev tuvāko pilsētu!


Ikvienā mūsu salonā piedāvājam profilaktiski pārbaudīt acu spiedienu ar bezkontakta acu spiediena mērītāju. Jo īpaši svarīga acu spiediena kontrole ir cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma, kad vismaz reizi gadā to ir nepieciešams pārbaudīt, jo ierasti paaugstinātu spiedienu acīs cilvēks pats nejūt, taču ilgstoši paaugstināts tas var izraisīt neatgriezenisku redzes nerva bojājumu. Turklāt acu spiediena kontrole ir īpaši svarīga, ja sirgstat ar glaukomu vai cukura diabētu.

 

Salonā piedāvājam visa veida briļļu izgatavošanu, kontaktlēcu piemeklēšanu un šeit ir iespējams atrast vairākus simtus briļļu ietvaru bērniem un pieaugušajiem, kvalitatīvu saulesbriļļu sortimentu, un īpašu piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem. Savukārt pasaulē pazīstamo zīmolu cienītāji novērtēs izdevību ietērpt acis Ray-Ban, Vivienne Westwood, Cavalli, Police, Extē,  Richmond, Ferre un citu zīmolu brillēs.

Atcerieties- ar mūsu klienta karti acu ārsta un optometrista pakalpojumiem saņemsiet atlaidi, tā saudzējo savu maciņu!

Piesakies redzes pārbaudei!
Vērtīgi izlasīt
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017