Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem!

Pirmā ziņa par izdevīgākajiem piedāvājumiem Tavā e-pastā vai tālrunī!

Ikdienā esam aizņemti un steidzīgi, jo jāpaspēj izdarīt un ieraudzīt tik daudz... Tādēļ ir labi, ja kāds parūpējas par to, lai vienmēr pirmais uzzini par labākajiem piedāvājumiem Tavām un  arī Tavas ģimenes, draugu un kolēģu acīm!

Draudzīga īsziņa vai vēstule e-pastā, kas pastāstīs vairāk par akcijām vai īpašajiem piedāvājumiem un neļaus tos nokavēt! Turklāt e-vēstulēs iepazīstināsim ar aktuāliem tematiem, atklājot mazos noslēpumus- kā ikdienā paši varam rūpēties, lai saglabātu labu redzi un veselas acis!

Vārds, Uzvārds*
Novads, pilsēta / apdzīvota vieta
Dzimšanas gads*
Vēlos saņemt jaunumus tālrunī
Vēlos saņemt jaunumus e-pastā*
Piesakos!
Vērtīgi izlasīt
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
Regulāras pārbaudes – veselas redzes garants
Tieši tāpat kā ārsti iesaka regulāri veikt vispārējo veselības pārbaudi (piem., asins analīzes, asinsspiediena kontrole u.c.), arī redzi vēlams pārbaudīt regulāri. Pat tad, kad it kā nav sūdzību, profilaktiskas pārbaudes var aizkavēt vai pat novērst nopietnas acu saslimšanas nākotnē.
Lasīt vairāk
Progresīvās brilles – pilnīgam skatam uz dzīvi!
Nepieciešamība pēc redzes korekcijas gan tuvumā, gan tālumā rodas apmēram ap 40 gadu vecumu, kad izjūtam vajadzību pēc brillēm, kas palīdzēs vienlīdz labi redzēt kā tuvu esošus priekšmetus, tā skatoties tālumā. Viena no iespējām, kā koriģēt redzi, ir lietot divas vai pat vairākas brilles. Vienas no tām būtu domātas, lai skatītos tālumā, piemēram, televizoru. Savukārt otras, lai lasītu. Reizēm nepieciešamas pat trešās brilles, ar kurām ir ērtāk darboties ar datoru. Tomēr ir apgrūtinoši nepārtraukti mainīt brilles. Tieši tādēļ, aicinām iepazīt progresīvo briļļu priekšrocības!
Lasīt vairāk
SIA Optikas pakalpojumi
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@optikametropole.lv
© SIA "Optikas pakalpojumi" 2017