Seko Twitter!

Lasīt vairāk
Piesakies jaunumiem!

Pirmā ziņa par izdevīgākajiem piedāvājumiem Tavā e-pastā vai tālrunī!

Ikdienā esam aizņemti un steidzīgi, jo jāpaspēj izdarīt un ieraudzīt tik daudz... Tādēļ ir labi, ja kāds parūpējas par to, lai vienmēr pirmais uzzini par labākajiem piedāvājumiem Tavām un  arī Tavas ģimenes, draugu un kolēģu acīm!

Draudzīga īsziņa vai vēstule e-pastā, kas pastāstīs vairāk par akcijām vai īpašajiem piedāvājumiem un neļaus tos nokavēt! Turklāt e-vēstulēs iepazīstināsim ar aktuāliem tematiem, atklājot mazos noslēpumus- kā ikdienā paši varam rūpēties, lai saglabātu labu redzi un veselas acis!

Vārds, Uzvārds*
Novads, pilsēta / apdzīvota vieta
Dzimšanas gads*
Vēlos saņemt jaunumus tālrunī
Vēlos saņemt jaunumus e-pastā*
Piesakos!
Vērtīgi izlasīt
Kontaktlēcas vai brilles – ko izvēlēties bērnam?
Nav tāda viena konkrēta vecuma, kad bērns vai pusaudzis var sākt lietot kontaktlēcas, svarīgākais noteikums – viņš pats tās spēj ielikt un izņemt, kā arī atbilstoši kopt, norāda Manaslecas.lv optometriste Sarmīte Gžibovska.
Lasīt vairāk
Dod savām brillēm otru dzīvi – ziedo tās labdarībai
Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” un optikas saloni „Metropole” aicina iedzīvotājus labdarībai atdāvāt brilles, ko paši vairs nenēsā, bet kādam līdzcilvēkam tās ļoti varētu noderēt. Gan optiskās, gan saulesbrilles var ziedot jebkurā optikas salonā „Metropole” visā Latvijā no š. g. 6. jūnija līdz 6. augustam.
Lasīt vairāk
Pasargā acis no saules kaitīgās ietekmes ar atbilstošām brillēm
Sākoties pavasarim, kad saule mūs lutina arvien biežāk, ne visi aizdomājas par saules kaitīgo pusi – ultravioleto (UV*) starojumu un to, kā sevi no tā pasargāt. Ne velti vasarās laika ziņās cilvēkus brīdina un pat aicina atturēties no uzturēšanās tiešos saules staros konkrētos dienas laikos tieši augstā UV starojuma dēļ. Taču jāņem vērā, ka UV stari pie mums nonāk ne tikai vasarā un ne tikai saulainā laikā.
Lasīt vairāk
SIA Optic Guru
Mednieku iela 21/23,
Ogre, LV-5001

Tālr.: 65035635
E-pasts: info@opticguru.lv
© SIA Optic Guru 2012